Pozvánky

V. Břeclavský umělecký salon - vernisáž 27.5. v 17 hod

2.05.2016 (10:04)

Poslední májový pátek se opět otevřou brány tzv. Reny v areálu bývalého břeclavského cukrovaru, aby návštěvníky přivítala mezinárodní přehlídka výtvarného umění V. Břeclavský umělecký salon. Na výstavě se se představí 38 umělců z Česka, Slovenska a Rakouska, kteří dají nahlédnout do současných technik a témat - k vidění budou obrazy, grafika, fotografie, užité umění, plastika, leptané sklo, keramika i goblény.

Prestižní událost našeho ragionu široce překračuje jeho rámec, a tak nám organizátorům - Sdružení břeclavských výtvarníků - je velkou potěchou Vás na ni pozvat!

Výstavu letos nově doplňují dvě komentované prohlídky a jedna dílna pro veřejnost. Odborné slovo našich výtvarníků si můžete poslechnout a s nimi si výstavu projít v neděli 12. a 26. 6. ve 14 hod. Dále zveme všechny tvůrčí jedince na veřejnou dílnu v pátek 24.6. 10-18 hod (možno přijít kdykoli během dne bez ohlášení). Inspirujte se výstavou - dostanete potřebný materiál a výtvarné potřeby a pod vedením našich umělců jistě vznikne zajímavá kreace!

Salon je otevřen vždy v sobotu a neděli 13-17 hod., skupiny (školy a zájmové insituce) si mohou sjednat prohlídku i v pracovních dnech na základě telefonické domluvy +608 369 250. Výstava potvrvá do 3. července 2016.